Vapovací kartuš TOKE - Wild Passion

TOKE přináší zlatý standard na poli CBD vapování. Prémiová vapovací pera jsou vyrobena z nejkvalitnějších materiálů. Náplně mají dokonale vyvážený poměr terpenů a kanabinoidů, které propůjčují směsi charakteristický účinek i chuť.

Příchuť WILD PASSION nabízí šťavnatý zážitek s chutí exotického ovoce. Náplň obsahuje pouze složky přírodního původu, bez zbytečných a potenciálně škodlivých příměsí. Díky využití prémiových surovin a preciznímu zpracování v laboratorních podmínkách nabízí dokonalou konzistenci i složení nejvyšší kvality.

Balení obsahuje jednu půlmililitrovou náplň, která vystačí přibližně na 60 potahů o délce 3 sekund.

Produkt neobsahuje THC a užíváním nevzniká závislost.
1 000 Kč
Vyprodáno

Doporučené použití:
Vdechnutím se účinné látky dostanou do plic, kde se vstřebají do krevního oběhu. Účinek tak nastupuje velice rychle a stejně tak i dříve odeznívá.

Pro dosažení požadovaného účinku stačí lehce
potáhnout z vapovacího pera po dobu kolem 3 sekund. Běžně se doporučuje inhalovat nanejvýš 20x denně a požadovaných účinků lze běžně dosáhnout i při výrazně nižších dávkách.

Délku a četnost inhalace je třeba
individuálně přizpůsobit. Vapování by mělo být příjemné a nemělo by vyvolávat kašel nebo pocit sucha v hrdle.

Příslušenství:
Vapovací pero TOKE patří mezi nejkvalitnější produkty na českém trhu. Využívá keramické topné těleso s technologii CCELL, díky které je zahřívání optimální s ohledem na chuť inhalovaného aerosolu. Díky kompaktnímu modernímu designu lze mít pero TOKE vždy po ruce. Přístroj není třeba zapínat, ani čekat na rozehřátí. Stačí jen přiložit k ústům a potáhnout.

Baterie se z USB portu nabije přibližně za 50 minut a vydrží až na 200 potahů v závislosti na délce jejich trvání.

Uživatelská příručka:
Uživatelská příručka pro výrobky TOKE - Vaping cartridge

Upozornění:
Tento výrobek není léčivým přípravkem. Skladujte v suchu a temnu při teplotě od 15° do 25°C. Chraňte před mrazem, slunečním zářením a teplotami nad 40 °C. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Kategorie: Vapovací směs kanabinoidů
? Objem: 0,5 ml
? Obsah CBD: 53 %
? Obsah CBG: 5,6 %
? Obsah CBC: 1,8 %
? Obsah CBN: 17,9 %
? Obsah THC: Not detected
Položka byla vyprodána…
Zpět do obchodu